Hakkımda

455218573_274884

Kim Bu Progremci?

Sıradışı ve her daim sıradışı kalmaya çalışan, zamanının çoğu yazılımla uğraşmakla geçen, güler yüzlü, mizah seviyesi kişiden kişiye göre değişse de komedi yapmaktan ve komik şeylerden hoşlanan, garip düzen takıntıları olan ve girişimci bir genç desek yeridir. Hobileri olan normal bir insan diyelim. Masaüstü Yazılım, Web ve Yapay Zeka alanlarında kendini geliştiriyor ve her seferinde farklı şeyler denemeye özen gösteriyor.

Peki Ya Neden Progremci?

Yazılım ve tasarım işlerinde kullandığım bir takma adım. Programcı derken böyle biraz kaba duruyor diye bir harfi değiştirip daha farklı bir sıfat oluşturmak istedim. Okunuşu da hoş yani bence 🙂 Aslına bakacak olursak Ruby’e başladıktan sonra Ruby Progremci olarak kendime yeni bir ad koymuştum fakat çok uzun ve sadece Ruby ile ilgileniyormuşum gibi bir izlenim verdiği için zamanla sadece Progremci lakabını kullanmaya başladım. Peki lakabıma koyacak kadar neden mi seviyorum? Sadece aşk, tutku ve kırmızı 🙂

Sanırım benim hakkımda bu kadar bilgi yeterli. Yazılarımdan ve yazarlarımızın içeriklerinden yola çıkarak nasıl biri olduğumu daha çok anlarsınız diye umuyorum.

Bu arada müzik dinlemekten de zevk alırım. Buyrun, en son Spotify çalma listem. 

Kendinize iyi bakın dostlar!

Ömer Ayyıldız

WordPress.com'da bir web sitesi veya blog oluşturun

Yukarı ↑

Web sitenizi WordPress.com' da kurun
Başla
%d blogcu bunu beğendi: